گارانتی Nintendo مرکز رسمی گارانتی نینتندو ایده آل

گارانتی رسمی کنسول های بازی و نینتندو سوییچ ایده آل

دستورالعمل و قوانین و مقررات گارانتی محصول  خانواده نینتندو سوییچ Nintendo Switch محصول نینتندو

با توجه به نیاز روز افزون برای خدمات پس از فروش و همچنین طبق دستوالعمل های سازمان های حمایت از حقوق مصرف کننده و مراجع دیگر گارانتی ایده آل اقدام به ارائه گارانتی برای محصولات خانواده نینتندو نموده است که دستورالعمل و قوانین مرتبت با این محصولات در زیر به ضرح توضیح داده شدند.

شرایط و قوانین و مقررات عمومی گارانتی Nintendo مرکز رسمی گارانتی نینتندو ایده آل :

شرایط و مقررات عمومی تمامی گارانتی های انجام شده برای همه محصولات طبق قوانین جاری در اساس نامه و دستورالعمل های سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و بیمه سامان است که در قسمت مقررات سایت بروزرسانی شده و در دسترس عموم است.

 

شرایط و مقررات خاص گارانتی Nintendo مرکز رسمی گارانتی نینتندو ایده آل :

محصولات خانواده نینتندو  در دسته بندی کنسول های دستی میباشند که قوانین خاصی برای گارانتی و استفاده از خدمات پس از فروش این محصولات وجود دارد .

توجه : تمامی موارد خارج از گارانتی دارای خدمات پس از فروش و تعمیرات در دفتر گارانتی ایده آل گستر هستند که میتوانید در صورت بروز مشکلات خارج از تعهد با پرداخت مبالغ تعمیرات که تضمین بهترین قیمت و کیفیت خدمات را نیز دارد ، نسبت به تعمیر و خدمات آن اقدام کنید .

گارانتی-Nintendo--مرکز-رسمی-گارانتی-نینتندو-ایده-آل

موارد شامل گارانتی :

تمامی مشکلات و نواقص محصول که موجب کارکرد ناقص یا عدم کار کرد صحیح دستگاه شود و در موارد خارج از تعهد نباشد ،شامل گارانتی است .

دقت داشته باشید کارکرد صحیح محصول به منزله کارکرد فیزیکی و سخت افزاری است و موارد نرم افزاری جزو کارکرد صحیح دستگاه قرار نمیگیرد.

تمامی مشکلات ذاتی و عیوب سازنده که از قبل توسط شرکت سازنده مطرح نشده باشد و مشکلات پیش آمده در اثر استفاده صحیح دارای گارانتی با شرایط عمومی است.

 

در مورد شرایط صحیح مصرف و نگه داری این محصول مقاله ای برای مشتریان عزیز فراهم شده که نسبت به رعایت آن بایستی اقدام کنند.

گارانتی-Nintendo--مرکز-رسمی-گارانتی-نینتندو-ایده-آل--2

موارد خارج از گارانتی Nintendo مرکز رسمی گارانتی نینتندو ایده آل :

  • مشکلات ناشی از ضربه

تمامی مشکلات ناشی از ضربات فیزیکی در محصولات خانواده کنسول های دستی خارج از محدوده گارانتی بوده و از جایی که این محصولات در اثر ضربات آسیب پذیر تر هستند ، اقدامات لازم جهت عدم ضایعه فیزیکی و ضربات برای این محصولات باید در توجه خاص قرار گیرند.

  • مشکلات نرم افزاری

تمامی مشکلات ناشی از نرم افزار های مخرب و یا نصب بازی های خارج از استاندارد های شرکت نینتندو و غیر اورجینال که باعث بروز مشکلات شوند .

آپدیت های غیر استاندارد و خدمات نرم افزاری غیر متعارف

نصب انواع نرم افزار و بازی های هک شده و خارج از عرف

بن شدن و استفاده از اکانت های اشتراکی همچنین سرویس های نرم افزاری با استفاده از اکانت های دزدی

مشکلات سیستم عامل که از طرف شرکت نینتندو لزوم به آپدیت و یا استفاده اورجینال از محصول بوده  و یا مشکلات در اثر استفاده مخرب نرم افزاری بدلیل در دسترس نبودن سیستم عامل و عدم توانایی تعمیرات سیستم عاملی خارج از تعهد گارانتی است.

  • مشکلات فیزیکی

هر گونه خط و خش بر روی قاب دستگاه  و یا ایجاد پیکسل های ناخوانا در تصویر بر اثر ضربه خارج از تعهد گارانتی است این مشکل نیز از طرف شرکت نینتندو به عنوان موارد خارج از تعهد اعلام شده

پوست پوست شدن قسمت های پلاستیکی و پد ها و رنگ رفته گی در اثر خراش و یا استفاده مکرر خارج از تعهد است

  • مشکلات مربوط به دسته ها

مشکلات عمل نکردن دکمه ها در صورتی که در اثر ضربات باشد و یا لینک نشدن و عدم شناسایی آنها در اثر ضربه به قسمت برد سینک خارج از تعهد است ، همچنین درست عمل نکردن آنالوگ ها در اثر استهلاک و کالیبره نبودن نرم افزاری جزو تعهدات گارانتی نیست.

 

  • لوازم جانبی

نینتندو داری لوازم جانبی متعددی است که متاسفانه هیچ یک از لوازم جانبی این محصول دارای پشتیبانی از طرف شرکت سازنده همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش در حالت پایه نیست

 

توجه : تمامی موارد فوق در خصوص تعهدات پایه بوده و برخی موارد گارانتی با توجه به سقف تعهدات تغییر و در خدمات پس از فروش قرار میگیرند

گارانتی-Nintendo--مرکز-رسمی-گارانتی-نینتندو-ایده-آل--3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایده آل گستر والامقام

اولین و برترین گارانتی رسمی ثبت شده در سامانه جامع گارانتی برای گارانتی تخصصی کنسول های بازی و لوازم دیجیتال.

خدمات تخصصی و پس از فروش را به صورت ایده آل دریافت کنید.

تماس با ما

© تمامی حقوق برای ایده آل سرویس  محفوظ است .